5 Snadné Tipy Výživy Pro Zdravý Životní Styl

zdraví zdravotní péče šťáva výživa

Copyright © 2017 Rodale Inc. Žádná reprodukce, přenosu, nebo zobrazení je povoleno bez písemného oprávnění Rodale Inc.

Vitamin D je často nazýván sluneční vitamin", protože naše těla, aby dostatečně na to, když jsme na slunci po dobu 30 nebo 40 minut každý den.
Ale jak jsme často tíhnou k vnitřní aktivity během zimy, nejsme na slunci docela dost času, aby si Vitamínu D potřebujeme.


To je důvod, proč většina mužů a žen v Americe jsou Vitamin D deficitní. Zeptejte se svého poskytovatele, pokud byste mohli mít prospěch z Vitamin D doplněk; to může zlepšit vaše kosti a imunitní systém spolu s zlepšení své výživy!

Od slazených nápojů k snídani obilovin, je těžké se dostat pryč od sladké potraviny. Často cukr je skryta v konzervy nebo pre-balené potraviny, nebo dokonce v potraviny, které si myslíme, že jsou zdravé pro nás, jako ovocné šťávy. Průměrný člověk má asi 22 lžiček přidaného cukru každý den. Podle American Heart Association denní cíl by měl být ne více než šest úroveň lžiček cukru pro ženy a devět pro muže—to je pro oba jídlo a nápoje v kombinaci.

Dnešní aplikace hospodářství tech-důvtipný koncových uživatelů, poptávka zákazníků pro aplikace a služby, a exploze v zařízení připojených k Internetu je nutí IT a business lídry, aby re-vymyslet svůj přístup k bezpečnosti IT. Stručně řečeno, bezpečnost se musí vyvíjet od jeho hranice a chránit" základem k rozvinutí a posílení postavení" budoucnost. Zaměření přesouvá z přístupu omezený přístup s rozsáhlým omezením na strategii, která využívá základních technologií (např. rozhraní pro programování aplikací (API), dva-faktor ověřování a bring-vaše-vlastní-identita), k tomu, aby nové obchodní inovace a příležitosti.

Jistě všichni jsme si tím už, ale pokud ne, ujistěte se, že vypínač žárovky do kompaktní fluorescenční žárovky (Cfl). Ano, jsou dražší, ale oni jsou hlášeny k použití ¼ energie a vydrží roky déle, než tradiční glóby. Přepínání žárovky jde dlouhou cestu, jak snížit spotřebu energie... což samozřejmě také ušetří peníze! Cfl jsou další věc, kterou byste měli určitě recyklaci, protože obsahují rtuť. A co je ještě lepší, než přepínání žárovky.

..a proměnili je pryč! Otevřete záclony a nechte přirozené světlo v průběhu dne.

Být zdravý není, program, produktu, nebo bláznivé nové cvičení. Je to způsob života, a pochopení, že být zdravý není věc. To není něco, co budete měřit, počítat, nebo přemýšlet o tom. Zdraví lidé nevidí, že v dobrém zdraví jako fuška, nebo seznam dělat a nedělat.

Být zdravý je. Stejně jako snadný úkol uvedení kalhoty na ráno, to je to, jak zdravé lidi žít zdravý životní styl. Všechno to začíná s myšlení.